Svadobný Fotograf Andrej Luprich Studio-Foto

Menu & Search

Niekoľko rád, ako mať naozaj dobré svadobné fotografie

svadobny Fotograf andrej luprich

Človek si celý život niečo vyberá. Často si vyberie výborne, častejšie dobre, a keď nie je s výberom spokojný, tak ho vymení. Až jedného dňa si vyberie človeka, s ktorým chce prežiť zbytok života. A sme tu – proces výberu pokračuje, pretože svadba samozrejme nieje výnimkou, skôr naopak – vyberá tu totiž veci nielen pre seba, ale aj pre svadobných hostí – nevesta si vyberá svadobné šaty, topánky, šperky, parfém, plus ďalšich milión drobností…ženích si zas vyberá nevestu, a…. Ok, ale keďže ste na stránke svadobného fotografa plnej svadobných fotografií, tak je jasné, kam týmto úvodom smerujem.

Svadobné fotografie – živá spomienka na Váš svadobný deň

Mohol by som napísať, a bola by to pravda, že jedným z najdôležitejších rozhodnutí pri výbere dodávateľov pre vašu svadbu je dobrý výber vína. Od toho závisí veľa – aká bude nálada, zábava na svadobnej hostine, a tiež či si budú svadobčania niečo z vašej svadby pamätať.
Ak si vyberiete dobré víno, vyberte si aj dobrého svadobného fotografa. Pretože okrem manžela (manželky), obrúčky a svadobných fotografií Vám toho zo svadby nezostane. Kvety zvädnú, zákusky zmiznú. Spomenie si len tak niekto o rok, dva, na svadobnú výzdobu? Na váš svadobný make-up, alebo svadobné auto? Nepodstatné veci. Ale spomenie si niekto, ako sa tváril váš vyvolený, keď vás prvýkrát zbadal vo svadobných šatách, či babička, keď vám blahoželala po sobáši? Bez dobrých svadobných fotiek to bude náročné.

Niekoľko rád, ako mať naozaj dobré svadobné fotografie /ak ste si už svadobného fotografa vybrali/

To najdôležitejšie hneď na úvod. Buďte sami sebou! Nezáleží na tom, že dnes máte biele šaty, či čierny oblek. Nezáleží na tom, či máte perfektný make-up, či dokonale vyžehlenú košeľu. Či máte 10 kilov plus alebo 30 centimetrov mínus? Je to naozaj jedno. Ste takí, akí ste. Hlavne buďte sami sebou. To je to, na čom záleží najviac.

Naozaj nie je podstatné, či bude svadobné fotografovanie prebiehať v luxusnom kaštieli, alebo na verande starého domu. Či to bude rozkvitnutá lúka, alebo podzemné parkovisko. Podstatní ste vy dvaja a vaša skvelá nálada. To bude pre vaše svadobné fotky najdôležitejšie.

Nestarajte sa o počasie. Po rokoch fotografovania svadieb vám viem v súvislosti s počasím sľúbiť jednu vec: Počasie bude. A my sa v ňom budeme fotiť. A spravíme nezabudnuteľné fotografie – či bude pri svadobnom fotografovaní v Nitre mrholiť, v Bratislave padať sneh, v Trenčíne bude hmla alebov Žiline rosa.

Či budete mať výzdobu do zelena alebo fialova, sviečky v svietnikoch alebo sviečkovú na tanieri? Nič z toho nemá pre naozaj dobré svadobné fotky veľký význam. Čo spraví vaše svadobné fotografie naozaj krásne a nadčasové, ste vy dvaja, vaša láska, vaše pohľady, úsmevy, dotyky, pohoda. Šťastie vychádza z vás, nie z vecí, ktoré máte okolo seba. A šťastie je krása.

Ďalšie galérie
Veronika a Bady

Veronika a Bady

Hanka a Braňo

Hanka a Braňo

Svadba Monika a Marek

Svadba Monika a Marek

 

Diskusia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Type your search keyword, and press enter to search